Hej Misie,
Mialem malutenki problem... Wiec nie bylem z wami przez jakis czas. Dostalem nowego laptopa, Wiec teraz bede pisal blogi na laptopie, nie komputerze :) To chyba nie problem, Regulamin spoboje zrobic jutro... A Zreszta, ktos wlamal mi sie na konto i zabral 4 rzeczy. Tak to prawda troche moviestars wiedzieli to dawno... Ale to nic, chyba mi pomozecie, Zabrali mi 2 koszulki, 3 spodnie, 2 pary wlosow i calusienkie moje 2,735sc (starcoins) Wielka strata. Chcial bym zebyscie mi pomogli :) Albo z pieniazkami albo kupic cos z listy jezeli bede mial. Ten kto pomoze najbardziej dostanie nagrode. Moze teraz czas na pytania?
Czemu akurat robot damian?
Haha! Dobre czasy. Kiedy mialem osiem lat zrobilem konto Jostan. I ujrzalem super animke!! Animke robota, Spodobala mi sie bardzo, Wiec zrobilem nowe konto Robot Damian (Damian poniewarz moj zmyslony przyjaciel mial na imie Damian :) Pszypominam nie jestem psychopata, Mialem 8lat XD) Wiec zaczelem zarabiac starcoins (Nie bylo misii) Zarobilem 3,000sc i kupilem animke i ciuszki i jeszcze 3animki. Tak to bylo ;)
Masz kogos slawnego w znaj.? Np. ALAKINGA.
Owszem, mam! To jest Demetriia, Arli i Pamella.
Masz pytanie? Nie boj sie, wyslij mi wiadomosc albo zostaw pytanie w komku :D
Kocham was! Buziaki! Dawid
Podobam ci sie ? :D
OdpowiedzUsuń