Hej Misie,
Mam kolejne konto do oddania na Irlandzkim msp. Powtarzam nie martw sie, Irlandzkie msp jest uzywane jako swiatowe msp. Czyli Polska tez tam jest :3. A to konto Ma 6lvl Przebojowa. Konto oddam za cos z listy ^^. Tak wo gule Jak tam u was? Nie mam co robic na moim koncie robot damian poniewasz nikt nie ogl. mi filmow itd. Szkoda :( A moze teraz pare pytan? Po pytaniach ciag dalszy blogu :3 Vlog!!
Za co oddasz konta na Irlandzkim msp?
Niewiem. Cos np. 2 Konta 5 i 6 lvl za VIP Prez telefon. :) Nie dam sie oszukac za cos z konta XD
1Konto za cos z listy. Min.2itemki Max.3itemki
2Konta 4Itemki z listy
3Konta 7itemek z listy :3 (Jezeli mam, Jak nie to mniej :3)
Czemu na Irlandzkim msp?
Poniewasz Irlandzkie msp jest uzywane jako swiatowe msp, I niechcialo mi sie Polskie wlaczyc, Musialem cos wykombinowac i robilem na irlandzkim ^.^
Dasz mi takie konto za DARMO?
Haha. Moze dam, Zalezy jezeli jestescie dla mnie mily albo bliscy. (Lolinkassi) Juz prawie oddalem.
Czemu jestes dla nas taki mily?
Lubei taki byc, Mam od tego duzo znajomych :)
Czy to pytanie moze byc w twoim blogu? Prosze!
Jasne, Jak widzisz dodalem to smieszne pytanko!
Masz pytanie? Wiesz co robic!
Ciag dalszy blogu!
Za moze nawet 6/7dni Zrobie Vlog. Co to vlog? Ha. To jest film o prawie calutkim dniu. Bede tam ja i ludzie ktorych czesto widze :3 W ten sposob zobaczycie co robie i jak wygladam. Chcesz zebym zrobil Vlog?
Prosze o grafka. Nie pamietasz mnie? Jestem robot damian na msp :3
Kocham was widzimy sie pozniej! Dawid! Mła :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz