Hej Misie,
Niewiem czy dalej bede prowadzic bloga. Ktos Zhakowal mnie na msp. Jezeli to sie stanie jeszcze raz, Odejde : (. Smutny jest ten fakt. Ale tak wyszlo. Moze pare pytan na pocieszenie?
(To Pytanie Wstawilem Zebyscie Widzieli Czemu Odchodze!)
Jak sie bawisz na msp LAMUSIE!?!?
Poczulem sie smutno gdy ujrzalem takie pytanie. : ( I wiesz co! Dobrze sie bawie na msp z takimi hejterami jak ty!!
Czemu robisz pszerwe od msp?
Gram w te gre juz 3-4Lata, Chyba raczej musze XD
Ta notka jest krutka bo nie mam dzis humoru : / Baaj!
Kocham was! Dawid :* Mlaa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz