poniedziałek, 20 stycznia 2014

Hej Misie,
               Robie pszerwe od msp! Przez jakis czas nie bede gral w msp ani postowal blogow, Moze to byc tydzien lub kilka dni : ). Nie zostawie was na zawsze! Tylko robie pszerwe bo nie mam czasu na nic innego tylko msp : / Chce sprobowac czegos innego : ) Mam nadzieje ze was to nie obrazi.
Ten blog bedzie bardzo krutki : ) O i jeszcze cos :3
                                 Konkurs!
Wygraj konto, 6lvl (Nie martw sie) Miala VIP'a ma fajne ciuszki, Duzo sukienek : ) Ma fajne wloski XD

                                         Jak wziasc udzial?
Wystarczy ze dasz mi grafka, Obejrzysz moj film Gdy Pajaki Atakuja i zostawisz komka ; ) Potem wybiore losowa osobe : )

                                             Wyniki?
Wyniki beda 1/2/2012 Macie duzo czasu!

Kocham was! : * Dawid

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz