Hej Misie,
Niewiem czy dalej bede prowadzic bloga. Ktos Zhakowal mnie na msp. Jezeli to sie stanie jeszcze raz, Odejde : (. Smutny jest ten fakt. Ale tak wyszlo. Moze pare pytan na pocieszenie?
(To Pytanie Wstawilem Zebyscie Widzieli Czemu Odchodze!)
Jak sie bawisz na msp LAMUSIE!?!?
Poczulem sie smutno gdy ujrzalem takie pytanie. : ( I wiesz co! Dobrze sie bawie na msp z takimi hejterami jak ty!!
Czemu robisz pszerwe od msp?
Gram w te gre juz 3-4Lata, Chyba raczej musze XD
Ta notka jest krutka bo nie mam dzis humoru : / Baaj!
Kocham was! Dawid :* Mlaa
czwartek, 30 stycznia 2014
poniedziałek, 20 stycznia 2014
Hej Misie,
Robie pszerwe od msp! Przez jakis czas nie bede gral w msp ani postowal blogow, Moze to byc tydzien lub kilka dni : ). Nie zostawie was na zawsze! Tylko robie pszerwe bo nie mam czasu na nic innego tylko msp : / Chce sprobowac czegos innego : ) Mam nadzieje ze was to nie obrazi.
Ten blog bedzie bardzo krutki : ) O i jeszcze cos :3
Konkurs!
Wygraj konto, 6lvl (Nie martw sie) Miala VIP'a ma fajne ciuszki, Duzo sukienek : ) Ma fajne wloski XD
Jak wziasc udzial?
Wystarczy ze dasz mi grafka, Obejrzysz moj film Gdy Pajaki Atakuja i zostawisz komka ; ) Potem wybiore losowa osobe : )
Wyniki?
Wyniki beda 1/2/2012 Macie duzo czasu!
Kocham was! : * Dawid
Robie pszerwe od msp! Przez jakis czas nie bede gral w msp ani postowal blogow, Moze to byc tydzien lub kilka dni : ). Nie zostawie was na zawsze! Tylko robie pszerwe bo nie mam czasu na nic innego tylko msp : / Chce sprobowac czegos innego : ) Mam nadzieje ze was to nie obrazi.
Ten blog bedzie bardzo krutki : ) O i jeszcze cos :3
Konkurs!
Wygraj konto, 6lvl (Nie martw sie) Miala VIP'a ma fajne ciuszki, Duzo sukienek : ) Ma fajne wloski XD
Jak wziasc udzial?
Wystarczy ze dasz mi grafka, Obejrzysz moj film Gdy Pajaki Atakuja i zostawisz komka ; ) Potem wybiore losowa osobe : )
Wyniki?
Wyniki beda 1/2/2012 Macie duzo czasu!
Kocham was! : * Dawid
sobota, 18 stycznia 2014
Hej Misie,
No pszepraszam, Nie pisalem bloga przez dwa dni. : ( Mam duzo zadan na glowie. Wgl. Nikt mi nic ni kupuje z listy oprocz (Arsenalia) : ( Czyli moja przyjaciolka z realu. : / Ehh I moze jeden dostalem od kolegi nie z realu. Slabo. Masz moze niepotrzebne 450sc? Prosil bym o prezent : ). Nie mam co mowic XD. Prosze o pomoc. Jak chociarz jedna inna osoba mi pomoze ma swoje zdiecie na moim blogu! A 5 osoba do kupienia mi prezentu z listy dostaje nagrode! A Moze czas na malusienkie pytanai : ).
Jak moge ci pomoc bez sc?
Mozesz dac mi grafka i obejrzez moje 4 odcinki gdy pajaki atakuja!
Jakiego papieru toaletowego uzywasz?
Miekkiego, dlugiego, Bialego i do dupy. XD (Najpierw pomyslalem ze to zart, Ale potem myslalem ze ta osoba mowi na serio Haha, Rozne sa zainteresowania ludzi XD)
Dobra ja juz koncze : ) Kocham was! Dawid : *
czwartek, 16 stycznia 2014
Hej Misie,
Konkurs nie bedzie otwarty! : ( Ktos zkradl konto. Jedyna rzecz ktora mnie cieszy to 244 wejscia na bloga, Dziekuje : ) Jestescie super! Tak vgl, Vlog mi sie chyba nie uda poniewarz mam juz duzego laptopa, A nie malusienkiego jak wtedy XD. Z reszta, Zrobie nowy film 'Bogacz z Monroe' tylko potrzebuje 400sc a mam tylko 43sc : (. Pomoze ktos? Prosze o obejrzenie 4 odcinkow 'Gdy Pajaki Atakuja' Dobre zakonczenie : ) Mam super laga na msp : / Niewiem czy mam grac, Nie mam poco, Nikt nie oglada filmow i nie daje prezentow i grafkow : ( Smutno mi z tego powodu. No ale nic nie poradze : / Moze wy pomozecie co? Pytam o pomoc juz chyba 6/7 Raz, Nikt nie pomogl. Moze to nic nie da? A Zreszta, Chcial bym podziekowac mojej najlepszej kolezance! Dorocie (BellaStars) Dorota jestes debesciak!
Chcesz role w filmie 'Bogacz z Monroe'? Tak? To daj mi prosze cie cos z listy! Blagam : ( Nic nie mam. Odwdziecze sie! I to bardzo dobrze! Jeszcze raz prosze o malusienkom pomoc! Tylko ten 1% Tylko o to prosze! Na pytania odpowiem teraz, Ale tylko na 2. Pszepraszam ze tak malo.
Czemu nie piszesz na msp?
Poniewarz mam laga (Zcina mi sie laptop) Poniewarz mam 123 Znajomych XD
Zrobisz ze mna film?
Jasne : ) Chetnie zrobie!
To na tyle na dzis! Trzymajcie sie! Kocham was. Dawid : *
Konkurs nie bedzie otwarty! : ( Ktos zkradl konto. Jedyna rzecz ktora mnie cieszy to 244 wejscia na bloga, Dziekuje : ) Jestescie super! Tak vgl, Vlog mi sie chyba nie uda poniewarz mam juz duzego laptopa, A nie malusienkiego jak wtedy XD. Z reszta, Zrobie nowy film 'Bogacz z Monroe' tylko potrzebuje 400sc a mam tylko 43sc : (. Pomoze ktos? Prosze o obejrzenie 4 odcinkow 'Gdy Pajaki Atakuja' Dobre zakonczenie : ) Mam super laga na msp : / Niewiem czy mam grac, Nie mam poco, Nikt nie oglada filmow i nie daje prezentow i grafkow : ( Smutno mi z tego powodu. No ale nic nie poradze : / Moze wy pomozecie co? Pytam o pomoc juz chyba 6/7 Raz, Nikt nie pomogl. Moze to nic nie da? A Zreszta, Chcial bym podziekowac mojej najlepszej kolezance! Dorocie (BellaStars) Dorota jestes debesciak!
Chcesz role w filmie 'Bogacz z Monroe'? Tak? To daj mi prosze cie cos z listy! Blagam : ( Nic nie mam. Odwdziecze sie! I to bardzo dobrze! Jeszcze raz prosze o malusienkom pomoc! Tylko ten 1% Tylko o to prosze! Na pytania odpowiem teraz, Ale tylko na 2. Pszepraszam ze tak malo.
Czemu nie piszesz na msp?
Poniewarz mam laga (Zcina mi sie laptop) Poniewarz mam 123 Znajomych XD
Zrobisz ze mna film?
Jasne : ) Chetnie zrobie!
To na tyle na dzis! Trzymajcie sie! Kocham was. Dawid : *
środa, 15 stycznia 2014
Hej Misie,
Konkurs bedzie otwarty jutro i screeny i fotki i nick konta beda w nastepnej notce : )
Mam od zakopania pytan, Hehe : ) Wiec odpowiem na pare :3
Jaki jest nick konta w konkursie?
Haha, Wiedzialem ze mnie ktos o to zapyta. Konto nie jest dopracowane a konkurs jest otwarty jutro ; ) Ale i tak mozecie sie przylanczac : )
Czemu tak odrazu ten konkurs?
Poniewasz mam je troche i nie potrzebne mi : ) No i musze jakos miec pare ludzi na blogu : ).
Dasz mi te konto za darmo?
Niestety nie : ( Jest konkurs i juz duzo osob sie dolaczyclo. Pszykro mi.
Kupisz mi cos z listy zyczen?
Gdybym mial pienadze kupil bym wam wszystkim!
Lubisz placki?
Haha! Tak. Lubie XD
Jakiego proszku uzywasz?
Chyba na to smieszne pytanie nie ma odpowiedzi Haha, Uzywamy duzo proszkow XD
Czy polecisz komus zrobienie blogu?
Tak, Kazdemu! Dziekuje bardzo Demetrii (Kellow) Za zainspirowania mnie!
Czy wiesz ze twoj blog jest najlepszy na swiecie?
Tego niestety nie wiedzialem XD
To tyle na pytania, Vlog nie jest przygotowany. Ale bedzie. : ) Bedzie super naprawde. Warto obejrzec, Prosze o danie grafka albo obejrzenie filmu : ( Nie mam kaski ani lvl :(
Kocham was! Dawid : *
Konkurs bedzie otwarty jutro i screeny i fotki i nick konta beda w nastepnej notce : )
Mam od zakopania pytan, Hehe : ) Wiec odpowiem na pare :3
Jaki jest nick konta w konkursie?
Haha, Wiedzialem ze mnie ktos o to zapyta. Konto nie jest dopracowane a konkurs jest otwarty jutro ; ) Ale i tak mozecie sie przylanczac : )
Czemu tak odrazu ten konkurs?
Poniewasz mam je troche i nie potrzebne mi : ) No i musze jakos miec pare ludzi na blogu : ).
Dasz mi te konto za darmo?
Niestety nie : ( Jest konkurs i juz duzo osob sie dolaczyclo. Pszykro mi.
Kupisz mi cos z listy zyczen?
Gdybym mial pienadze kupil bym wam wszystkim!
Lubisz placki?
Haha! Tak. Lubie XD
Jakiego proszku uzywasz?
Chyba na to smieszne pytanie nie ma odpowiedzi Haha, Uzywamy duzo proszkow XD
Czy polecisz komus zrobienie blogu?
Tak, Kazdemu! Dziekuje bardzo Demetrii (Kellow) Za zainspirowania mnie!
Czy wiesz ze twoj blog jest najlepszy na swiecie?
Tego niestety nie wiedzialem XD
To tyle na pytania, Vlog nie jest przygotowany. Ale bedzie. : ) Bedzie super naprawde. Warto obejrzec, Prosze o danie grafka albo obejrzenie filmu : ( Nie mam kaski ani lvl :(
Kocham was! Dawid : *
wtorek, 14 stycznia 2014
Hej Misie,
Na poczatek chcial bym wam podziekowac za calusienkie 205 wejsc! Dziekuje! Znowu dostalem nowego laptopa XD. Chyba znowu nowego nie dosstane bo bede mial problemy z bloggerem XD.
Vlog zrobie za niedlugo, Bez obaw mam to dobrze przemyslane. Jest cos co chcial bym teraz oglosic!
Na poczatek chcial bym wam podziekowac za calusienkie 205 wejsc! Dziekuje! Znowu dostalem nowego laptopa XD. Chyba znowu nowego nie dosstane bo bede mial problemy z bloggerem XD.
Vlog zrobie za niedlugo, Bez obaw mam to dobrze przemyslane. Jest cos co chcial bym teraz oglosic!
Konkurs!
A Wiec, Oddaje konto 7lvl Polskie msp.
Info koncie
Konkurs nie jest jeszcze otwarty ale mozesz juz zaczac : ).Nie ma dokladnie 7lvl ma prawie, Niku narazie nie podaje : ) Konto nie opracowane XD. Ma okolo 2Tys starcoins. Zrobie screeny i zdiecia niedlugo :3. Czyli za niedlugo konkurs bedzie otwarty! Konto zenskie!
Jak dolaczyc?
Wystarczy ze... Napiszesz tutaj w komku swoj nick i ''Biore udzial!'' NP. SaraOmel. Biore udzial!I dasz mi grafka, Obejrzysz 3odcinki Gdy Pajaki Atakuja. Dasz love it na mojich looks i musisz byc czesto na moim blogu. Bede to widziec przez czat. Wiec zmien swoja nazwe na swoj nick na msp! I jestes w konkursie. Na malutki bonus, Jak kupis cos z listy dostaniesz w prezencie konto 5lvl z gdzies okolo 1.500starcoins!Konto tez zenskie : ) Czyli kobieta/dziewczyna XD
Kiedy beda wyniki?
Wyniki beda 20 Stycznia 2014 : ) Powodzenia w konkursie!!!
------------------------------------------
Wiec pewnie wiecie juz oco chodzi : ) Nie martw sie, To nie strata czasu! Masz wielka szanse na wygrana!
Kocham was! Dawid :*
niedziela, 12 stycznia 2014
Hej Misie,
Mam kolejne konto do oddania na Irlandzkim msp. Powtarzam nie martw sie, Irlandzkie msp jest uzywane jako swiatowe msp. Czyli Polska tez tam jest :3. A to konto Ma 6lvl Przebojowa. Konto oddam za cos z listy ^^. Tak wo gule Jak tam u was? Nie mam co robic na moim koncie robot damian poniewasz nikt nie ogl. mi filmow itd. Szkoda :( A moze teraz pare pytan? Po pytaniach ciag dalszy blogu :3 Vlog!!
Za co oddasz konta na Irlandzkim msp?
Niewiem. Cos np. 2 Konta 5 i 6 lvl za VIP Prez telefon. :) Nie dam sie oszukac za cos z konta XD
1Konto za cos z listy. Min.2itemki Max.3itemki
2Konta 4Itemki z listy
3Konta 7itemek z listy :3 (Jezeli mam, Jak nie to mniej :3)
Czemu na Irlandzkim msp?
Poniewasz Irlandzkie msp jest uzywane jako swiatowe msp, I niechcialo mi sie Polskie wlaczyc, Musialem cos wykombinowac i robilem na irlandzkim ^.^
Dasz mi takie konto za DARMO?
Haha. Moze dam, Zalezy jezeli jestescie dla mnie mily albo bliscy. (Lolinkassi) Juz prawie oddalem.
Czemu jestes dla nas taki mily?
Lubei taki byc, Mam od tego duzo znajomych :)
Czy to pytanie moze byc w twoim blogu? Prosze!
Jasne, Jak widzisz dodalem to smieszne pytanko!
Masz pytanie? Wiesz co robic!
Ciag dalszy blogu!
Za moze nawet 6/7dni Zrobie Vlog. Co to vlog? Ha. To jest film o prawie calutkim dniu. Bede tam ja i ludzie ktorych czesto widze :3 W ten sposob zobaczycie co robie i jak wygladam. Chcesz zebym zrobil Vlog?
Prosze o grafka. Nie pamietasz mnie? Jestem robot damian na msp :3
Kocham was widzimy sie pozniej! Dawid! Mła :*
Mam kolejne konto do oddania na Irlandzkim msp. Powtarzam nie martw sie, Irlandzkie msp jest uzywane jako swiatowe msp. Czyli Polska tez tam jest :3. A to konto Ma 6lvl Przebojowa. Konto oddam za cos z listy ^^. Tak wo gule Jak tam u was? Nie mam co robic na moim koncie robot damian poniewasz nikt nie ogl. mi filmow itd. Szkoda :( A moze teraz pare pytan? Po pytaniach ciag dalszy blogu :3 Vlog!!
Za co oddasz konta na Irlandzkim msp?
Niewiem. Cos np. 2 Konta 5 i 6 lvl za VIP Prez telefon. :) Nie dam sie oszukac za cos z konta XD
1Konto za cos z listy. Min.2itemki Max.3itemki
2Konta 4Itemki z listy
3Konta 7itemek z listy :3 (Jezeli mam, Jak nie to mniej :3)
Czemu na Irlandzkim msp?
Poniewasz Irlandzkie msp jest uzywane jako swiatowe msp, I niechcialo mi sie Polskie wlaczyc, Musialem cos wykombinowac i robilem na irlandzkim ^.^
Dasz mi takie konto za DARMO?
Haha. Moze dam, Zalezy jezeli jestescie dla mnie mily albo bliscy. (Lolinkassi) Juz prawie oddalem.
Czemu jestes dla nas taki mily?
Lubei taki byc, Mam od tego duzo znajomych :)
Czy to pytanie moze byc w twoim blogu? Prosze!
Jasne, Jak widzisz dodalem to smieszne pytanko!
Masz pytanie? Wiesz co robic!
Ciag dalszy blogu!
Za moze nawet 6/7dni Zrobie Vlog. Co to vlog? Ha. To jest film o prawie calutkim dniu. Bede tam ja i ludzie ktorych czesto widze :3 W ten sposob zobaczycie co robie i jak wygladam. Chcesz zebym zrobil Vlog?
Prosze o grafka. Nie pamietasz mnie? Jestem robot damian na msp :3
Kocham was widzimy sie pozniej! Dawid! Mła :*
sobota, 11 stycznia 2014
Hej Misie,
Regulamin bedzie napisany w tej notce, Zapomnialem wam powiedziec ze na laptopie nie moge pisac znakow polskich (Czyli np. Ladny) Wiec pewnie mnie tak zrozumiecie XD.
A wiec... Regulamin, glupio wstawiac regulamin do fajnego bloga, No cuz duzo ludzi nie przestrzega zasad bloggera i xat :( Wiec oto moj Regulamin.
Regulamin.
Nie Spammoj
Badz mily
Nie pisz nic zlego
Pisz dobre komentarze, Zle zostaw dla siebie
Nie prowokoj modow ani ownerow, Skonczy sie to zle
Badz super przestrzegajac regulamin :)
Mam 2 konta do oddania na Irlandzkim msp (Nie martw sie jest tam duzo polakow)
5lvl i jeden proboje dobic do 5lvl jeszcze dzis. Chlopak i dziewczyna :3
Nicki to (Lolinkassi) Tak z nawiasem, i VisTer.
Czemu lolinkassi? Nie nie kradne nazwy tylko chcialem to zrobic poniewasz duzo ludzi lubi lolin :3
VisTer? Moje pseudo...Hehe
A teraz czas na...Pytania i Odpowiedzi!!
Czemu jestes taki mily?
Jestem mily poniewasz lubie miec duzo przyjaciul ;) Dobra rada dla nie milych XD
Czemu masz bloga?
Poniewasz mnie oto zapytaliscie :D
Lubisz mnie?
Lubie wszystkich co lubia mnie.
Jestes super?
Nie wiem. Wy mi to powiedzcie.
Dodasz mnie do filmu?
Narazie koncze ''Gdy Pajaki Atakuja'' Super film obejrzycie?
Teraz moze pytanko odemnie.
Jak bardzo podoba sie wam moj blog 1-10?
...
Odpowiedzi prosze wyslac wiadomoscia lub komkiem :3 Kocham was! Dawid.
Widzimy sie jutro! Mla :*
Regulamin bedzie napisany w tej notce, Zapomnialem wam powiedziec ze na laptopie nie moge pisac znakow polskich (Czyli np. Ladny) Wiec pewnie mnie tak zrozumiecie XD.
A wiec... Regulamin, glupio wstawiac regulamin do fajnego bloga, No cuz duzo ludzi nie przestrzega zasad bloggera i xat :( Wiec oto moj Regulamin.
Regulamin.
Nie Spammoj
Badz mily
Nie pisz nic zlego
Pisz dobre komentarze, Zle zostaw dla siebie
Nie prowokoj modow ani ownerow, Skonczy sie to zle
Badz super przestrzegajac regulamin :)
Mam 2 konta do oddania na Irlandzkim msp (Nie martw sie jest tam duzo polakow)
5lvl i jeden proboje dobic do 5lvl jeszcze dzis. Chlopak i dziewczyna :3
Nicki to (Lolinkassi) Tak z nawiasem, i VisTer.
Czemu lolinkassi? Nie nie kradne nazwy tylko chcialem to zrobic poniewasz duzo ludzi lubi lolin :3
VisTer? Moje pseudo...Hehe
A teraz czas na...Pytania i Odpowiedzi!!
Czemu jestes taki mily?
Jestem mily poniewasz lubie miec duzo przyjaciul ;) Dobra rada dla nie milych XD
Czemu masz bloga?
Poniewasz mnie oto zapytaliscie :D
Lubisz mnie?
Lubie wszystkich co lubia mnie.
Jestes super?
Nie wiem. Wy mi to powiedzcie.
Dodasz mnie do filmu?
Narazie koncze ''Gdy Pajaki Atakuja'' Super film obejrzycie?
Teraz moze pytanko odemnie.
Jak bardzo podoba sie wam moj blog 1-10?
...
Odpowiedzi prosze wyslac wiadomoscia lub komkiem :3 Kocham was! Dawid.
Widzimy sie jutro! Mla :*
piątek, 10 stycznia 2014
Hej Misie,
Mialem malutenki problem... Wiec nie bylem z wami przez jakis czas. Dostalem nowego laptopa, Wiec teraz bede pisal blogi na laptopie, nie komputerze :) To chyba nie problem, Regulamin spoboje zrobic jutro... A Zreszta, ktos wlamal mi sie na konto i zabral 4 rzeczy. Tak to prawda troche moviestars wiedzieli to dawno... Ale to nic, chyba mi pomozecie, Zabrali mi 2 koszulki, 3 spodnie, 2 pary wlosow i calusienkie moje 2,735sc (starcoins) Wielka strata. Chcial bym zebyscie mi pomogli :) Albo z pieniazkami albo kupic cos z listy jezeli bede mial. Ten kto pomoze najbardziej dostanie nagrode. Moze teraz czas na pytania?
Czemu akurat robot damian?
Haha! Dobre czasy. Kiedy mialem osiem lat zrobilem konto Jostan. I ujrzalem super animke!! Animke robota, Spodobala mi sie bardzo, Wiec zrobilem nowe konto Robot Damian (Damian poniewarz moj zmyslony przyjaciel mial na imie Damian :) Pszypominam nie jestem psychopata, Mialem 8lat XD) Wiec zaczelem zarabiac starcoins (Nie bylo misii) Zarobilem 3,000sc i kupilem animke i ciuszki i jeszcze 3animki. Tak to bylo ;)
Masz kogos slawnego w znaj.? Np. ALAKINGA.
Owszem, mam! To jest Demetriia, Arli i Pamella.
Masz pytanie? Nie boj sie, wyslij mi wiadomosc albo zostaw pytanie w komku :D
Kocham was! Buziaki! Dawid
Mialem malutenki problem... Wiec nie bylem z wami przez jakis czas. Dostalem nowego laptopa, Wiec teraz bede pisal blogi na laptopie, nie komputerze :) To chyba nie problem, Regulamin spoboje zrobic jutro... A Zreszta, ktos wlamal mi sie na konto i zabral 4 rzeczy. Tak to prawda troche moviestars wiedzieli to dawno... Ale to nic, chyba mi pomozecie, Zabrali mi 2 koszulki, 3 spodnie, 2 pary wlosow i calusienkie moje 2,735sc (starcoins) Wielka strata. Chcial bym zebyscie mi pomogli :) Albo z pieniazkami albo kupic cos z listy jezeli bede mial. Ten kto pomoze najbardziej dostanie nagrode. Moze teraz czas na pytania?
Czemu akurat robot damian?
Haha! Dobre czasy. Kiedy mialem osiem lat zrobilem konto Jostan. I ujrzalem super animke!! Animke robota, Spodobala mi sie bardzo, Wiec zrobilem nowe konto Robot Damian (Damian poniewarz moj zmyslony przyjaciel mial na imie Damian :) Pszypominam nie jestem psychopata, Mialem 8lat XD) Wiec zaczelem zarabiac starcoins (Nie bylo misii) Zarobilem 3,000sc i kupilem animke i ciuszki i jeszcze 3animki. Tak to bylo ;)
Masz kogos slawnego w znaj.? Np. ALAKINGA.
Owszem, mam! To jest Demetriia, Arli i Pamella.
Masz pytanie? Nie boj sie, wyslij mi wiadomosc albo zostaw pytanie w komku :D
Kocham was! Buziaki! Dawid
niedziela, 5 stycznia 2014
Hej Misie!
Tak to prawda za około... 3 dni będzie regulamin :) Każdy ma go przestrzegać. Jeżeli nie, To moi mili moderatorzy mogą dać wam bana, Na ile? Tylko na 1 godzinkę. Moderatorzy jeżeli zbanujecie kogoś na więcej niż 1 Godzinę odbiorę wam Moda na 2 dni. A wo gule, Powiedziałem coś o msp? Chyba nie! Może powiem coś o mnie: Jestem Dawid, Mam 12 lat, Mieszkam w Anglii. Urodziłem się w Toruniu (Super Miasto i Wypieki! Polecam.) Uczę się super!! Gdy dorosnę chce być kimś kto tworzy lub wzbogaca muzykę. To na tyle o mnie! Teraz może kolejne pytania.
Czy masz jakieś marzenia?
Tak. Opowiedziałem o moich marzeniach tutaj w blogu :).
Co lubisz robić?
Więc, Lubie dużo rzeczy a najbardziej lubię was! I robić blogi!
Oddasz komuś konto?
Nie. Nie oddaje konta nawet jeżeli znudzi mi się msp :).
Masz pytanie? Wyślij mi wiadomość albo pisz tutaj w komkach :3 Chętnie was wysłucham.
Kocham was! Dawid :3
Tak to prawda za około... 3 dni będzie regulamin :) Każdy ma go przestrzegać. Jeżeli nie, To moi mili moderatorzy mogą dać wam bana, Na ile? Tylko na 1 godzinkę. Moderatorzy jeżeli zbanujecie kogoś na więcej niż 1 Godzinę odbiorę wam Moda na 2 dni. A wo gule, Powiedziałem coś o msp? Chyba nie! Może powiem coś o mnie: Jestem Dawid, Mam 12 lat, Mieszkam w Anglii. Urodziłem się w Toruniu (Super Miasto i Wypieki! Polecam.) Uczę się super!! Gdy dorosnę chce być kimś kto tworzy lub wzbogaca muzykę. To na tyle o mnie! Teraz może kolejne pytania.
Czy masz jakieś marzenia?
Tak. Opowiedziałem o moich marzeniach tutaj w blogu :).
Co lubisz robić?
Więc, Lubie dużo rzeczy a najbardziej lubię was! I robić blogi!
Oddasz komuś konto?
Nie. Nie oddaje konta nawet jeżeli znudzi mi się msp :).
Masz pytanie? Wyślij mi wiadomość albo pisz tutaj w komkach :3 Chętnie was wysłucham.
Kocham was! Dawid :3
Zaczecie!
Hej Misie!
To ja Dawid! (robot damian) Zaczynam bloga poniewasz duzo ludzi pyta sie mnie'' Dawid zrobisz bloga?'' Albo ''Dawid jest nudno, Zrob bloga.'' No to prosze :3 Bede robił nowe Notki co Tydzien... Jezeli mi sie uda :3 A Wiec. Na poczatek Moze odpowiem na pare pytan!
Jak zrobiles 6lvl?
Aha! Duzo movies mnie to zapytalo! Zrobilem to tak! 0lvl Robiłem filmy, Szedłem do Chat i mowiłem Obejrzyj moj film! Dostaniesz grafa i wszystkie twoje filmy na 5/5! No wtedy zrobilem duzo filmow i mialem lvl 3! Potem polecalem moje filmy na forum! Az dostalem sie na 6lvl Teraz mi trudno bo jestem leniem! Ale filmy jeszcze robie!
Co robisz kiedy nie grasz w msp?
Oczywiscie uprawiam sport albo gram w coś innego lub czytam :) Uprawianie Sportu: Piłka nożna, pływanie, Bieganie itd. Granie w cos innego: Animal Jam (Super ale po Angielsku) Facebook, Nk. Czytam: Umm Komiksy, Harry Potter itd
To na tyle :) Moja pierwsza ever notka! Haha! Widzimy sie jutro :* Mła.
To ja Dawid! (robot damian) Zaczynam bloga poniewasz duzo ludzi pyta sie mnie'' Dawid zrobisz bloga?'' Albo ''Dawid jest nudno, Zrob bloga.'' No to prosze :3 Bede robił nowe Notki co Tydzien... Jezeli mi sie uda :3 A Wiec. Na poczatek Moze odpowiem na pare pytan!
Jak zrobiles 6lvl?
Aha! Duzo movies mnie to zapytalo! Zrobilem to tak! 0lvl Robiłem filmy, Szedłem do Chat i mowiłem Obejrzyj moj film! Dostaniesz grafa i wszystkie twoje filmy na 5/5! No wtedy zrobilem duzo filmow i mialem lvl 3! Potem polecalem moje filmy na forum! Az dostalem sie na 6lvl Teraz mi trudno bo jestem leniem! Ale filmy jeszcze robie!
Co robisz kiedy nie grasz w msp?
Oczywiscie uprawiam sport albo gram w coś innego lub czytam :) Uprawianie Sportu: Piłka nożna, pływanie, Bieganie itd. Granie w cos innego: Animal Jam (Super ale po Angielsku) Facebook, Nk. Czytam: Umm Komiksy, Harry Potter itd
To na tyle :) Moja pierwsza ever notka! Haha! Widzimy sie jutro :* Mła.
Subskrybuj:
Posty (Atom)