niedziela, 5 stycznia 2014

Zaczecie!

Hej Misie!
               To ja Dawid! (robot damian) Zaczynam bloga poniewasz duzo ludzi pyta sie mnie'' Dawid zrobisz bloga?'' Albo ''Dawid jest nudno, Zrob bloga.'' No to prosze :3 Bede robił nowe Notki co Tydzien... Jezeli mi sie uda :3 A Wiec. Na poczatek Moze odpowiem na pare pytan!


Jak zrobiles 6lvl?
Aha! Duzo movies mnie to zapytalo! Zrobilem to tak! 0lvl Robiłem filmy, Szedłem do Chat i mowiłem Obejrzyj moj film! Dostaniesz grafa i wszystkie twoje filmy na 5/5! No wtedy zrobilem duzo filmow i mialem lvl 3! Potem polecalem moje filmy na forum! Az dostalem sie na 6lvl Teraz mi trudno bo jestem leniem! Ale filmy jeszcze robie!

Co robisz kiedy nie grasz w msp?
Oczywiscie uprawiam sport albo gram w coś innego lub czytam :) Uprawianie Sportu: Piłka nożna, pływanie, Bieganie itd. Granie w cos innego: Animal Jam (Super ale po Angielsku) Facebook, Nk. Czytam: Umm Komiksy, Harry Potter itd

To na tyle :) Moja pierwsza ever notka! Haha! Widzimy sie jutro :* Mła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz