środa, 15 stycznia 2014

Hej Misie,
               Konkurs bedzie otwarty jutro i screeny i fotki i nick konta beda w nastepnej notce : )
Mam od zakopania pytan, Hehe : ) Wiec odpowiem na pare :3

Jaki jest nick konta w konkursie?
Haha, Wiedzialem ze mnie ktos o to zapyta. Konto nie jest dopracowane a konkurs jest otwarty jutro ; ) Ale i tak mozecie sie przylanczac : )

Czemu tak odrazu ten konkurs?
Poniewasz mam je troche i nie potrzebne mi : ) No i musze jakos miec pare ludzi na blogu : ).

Dasz mi te konto za darmo?
Niestety nie : ( Jest konkurs i juz duzo osob sie dolaczyclo. Pszykro mi.

Kupisz mi cos z listy zyczen?
Gdybym mial pienadze kupil bym wam wszystkim!

Lubisz placki?
Haha! Tak. Lubie XD

Jakiego proszku uzywasz?
Chyba na to smieszne pytanie nie ma odpowiedzi Haha, Uzywamy duzo proszkow XD

Czy polecisz komus zrobienie blogu?
Tak, Kazdemu! Dziekuje bardzo Demetrii (Kellow) Za zainspirowania mnie!

Czy wiesz ze twoj blog jest najlepszy na swiecie?
Tego niestety nie wiedzialem XD

To tyle na pytania, Vlog nie jest przygotowany. Ale bedzie. : ) Bedzie super naprawde. Warto obejrzec, Prosze o danie grafka albo obejrzenie filmu : ( Nie mam kaski ani lvl :(

Kocham was! Dawid : *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz